Ankara Travesti İle En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Bazen Christian Grey’i Şaşırtacak Cinsten Cesur Ve Sıradışı Şekilde Sevişmek Istersiniz. Partneriniz Ve Siz Duygusallıktan Biraz Uzak Bir Şeyler Tercih Eder Ve Akıllara Şaşkınlık Veren Bir Deneyim Yaşamak Istersiniz. 

Işte Çok Seveceğiniz 7 Seks Pozisyonu.

Kaşık Pozisyonu
Eğer Dış Taraftaysanız, O Zaman Koruyucu Rolünü Üstleniyorsunuz Demektir.Iç Tarafta Kalan Ise, Güvenli Ve Seksi Hisseder.Ayrıca Eğer Iç Tarafta Olacaksanız, Partneriniz Sizi Elini Kullanarak Uyarabilir Ve Ilişkiye Girebilir.Ya Da Seviyorsanız Ikisini De Yapabilirsiniz.Ikisini Yapmak Her Zaman Kazandırır.

Sarmal Pozisyonu
Partnerinizin Sırtına Bacaklarınızı Dolayarak Mısyoner Pozisyonu Değiştirebilirsiniz.Böylece, Ankara Travesti Partnerinizi Daha Derinden Hissedebilirsiniz.Öyle Iç Içe Olursunuz Ki, Vücutlarınız Birbirine Karışır, Çok Daha Fazla Zevk Alırsınız Ve Böylece Seks Çok Daha Iyi Bir Hale Gelir.

Yan Yana
Kaşık Pozisyonunun Yüz Yüze Olan Versiyonudur, Böylece Birbirinizin Gözlerine Bakma Fırsatından Da Yararlanabilirsiniz.Aynı Zamanda Zirve Noktayadaha Yakın Olursunuz.Çok Tatlı Bir Deneyim Yaşamak Istiyorsanız, Partnerinizin Yüzünü Sevip Okşayarak Çok Derin Bulduğunuz Hislerinizi Fısıldayabilirsiniz.

Denizyıldızı

Doğru Kişiyle Harika Bir Deneyim Yaşatabilir.Sırt Üstü Uzanın Vedenizdeki En Güzel Denizyıldızı Olduğunuzu Düşünerek Kollarınızı Ve Bacaklarınızı Açın.Partnerinize, Her Yerinin Sizle Eşleşecek Şekilde Üstünüze Uzanmasını Söyleyin.Birbirinizin Her Noktasına Dokunuyormuş Gibi Hissettirir.Aynı Zamanda Birbirinizi Daha Çok Öpebilirsiniz.

Köpek Pozisyonu
Karnınızın Üstüne Uzanın, Partneriniz De Eliyle Size Dokunabilecek Şekilde Yada Arkanızdan Sevişmeye Hazır Şekilde Bacaklarınızın Arasına Yerleşsin.Tüm Vücudunuzla Hissedeceksiniz Ve Aynı Zamanda Seks Esnasında Onu Öpebilmeniz Için De Kafanızı Çevirme Açısından Kolay Bir Pozisyon Olacaktır.

At Binme
Partnerinizden Bağdaş Kurarak Oturmasını Isteyin.Sonra Travesti Kalçalarını Bacaklarınızla Saracak Şekilde Kucağına Oturun.Aynı Zamanda Göz Teması Kurabilirsiniz.Ona Temas Etmek Ve Sürtünmek Hoşunuza Gidecektir.

Nasıl Isterseniz
Yukarıdakilerin Çok Hoş Olduğunu Düşünebilirsiniz.Ancak Sizi Gerçekten Aşktan Sarhoş Edecek Olan Şey Kendinizi Birine Teslim Etmek Yada Siz Üstteyken Gözlerinin Içine Bakmaktır.Belli Pozisyonlar Ve Hassasiyetten Daha Çok Duygusal Öncelik Önemlidir.Birine Çok Sert Gelen Bir Şey Sizin Için Çok Güzel Olabilir Yada Tam Tersi.Bu Durumda Yapabileceğiniz Tek Şey Çok Fazla Deneme Yapmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın