Ankara Travestileri İle Seks İçin En Doğru Zaman

Unutulmamalıdır ki ankara travestileri ile seks tek taraflı bir konu değil ve partnerlerin birbirinizi istemesi gerekiyor. En uygun zamana karar vermek için ilk adım budur. Sözlü olarak ifade ederseniz eşiniz de isteğiniz dile getirirse veya beden dili ile bunu birbirinize anlatırsanız istek vardır ve ilk adım gerçekleşir. Sevginin temelinde dokunmak vardır ve diğer aşamada birbirinize yavaşça dokunmaya başlarsınız. Öpmek, sarılmak, dokunmak, okşamak gibi jestleri sevgilinizden esirgemeyin..

Cinsel hayatınız yoğun mu yoksa hafif mi ilerliyor anlamak için partnerinize sorun. İlişkimiz nasıl gidiyor, sence seks hayatımız nasıl gibi sorularla değerlendirin. Erkekler de bazen vücudunda bir yerlerini beğenmez ve bundan ötürü ilişkiden kaçar veya erteler. Bu durumlarda bu durumu hemen sezip ona güven vermeliyiz, sımsıkı sarılıp mükemmel olduğunu ona söylemeliyiz. Ankara travestileri olgunlaştıkça kendine güveni artar ve hayata bakış açısı değişir. Bu sebeple de cinsel hayatında daha bağımsız, özgür, yenilikçi, mutlu etmeye ve mutlu olmaya yatkındır.

Hepimiz kuşkusuz biliyoruz ki, kadınların iç dünyası daha hassas. Eşimizden bize karşı nazik ve kibar olmasını bekleriz. Bu cinsel hayatta da böyledir. Hafif dokunuşlar, romantik bir ortam, tatlı sözler ve sıcacık bir gülüş kadını baştan çıkarır ve sekse adım adım hazırlar. Psikolojik anlamda kendinizi hazır hissettiğiniz anda fiziksel olarak da seksi arzuluyorsanız karşı tarafın da isteğiyle cinsel ilişkiye başlanır. Bir araştırmaya göre ise en iyi seks sabah erken saatlerde yapılıyor, en yaratıcı zaman ise gece 10 ve sonrasında yaşanıyor.

05.22 ile 07.21 saatleri arasında stres hormonu tavan yapar ve kesinlikle bu aralıkta uyanmamaya bakın. Seks için en kötü zaman aralığı da bu sabah saatleri. 8 den sonra girilen cinsel ilişki tatmin ediyor ve istek fazla oluyor. Yine sabah saatlerinde doğurganlık özellikleri ve sperm sayısının en yüksek olduğu zaman. Çocuk sahibi olmak isteyenler sabah 8 sularında sevişmeli.. Gün 24 saat ve insanların vücut ve ruh durumları 24 kez değişiyor. Doktorlar, biyologlar ve farmakologlar bu olağanüstü duruma kronobiyoloji adını veriyor.

Cinsel birliktelik için zaman ayırmak kadar en doğru zamanı seçmekte önemlidir. Araştırmalar kadının cinsel birleşme açısından en uygun olduğu dönemin adet dönemini takip eden 6. ve 10. günler arası olduğunu ortaya çıkarmıştır. Burada adet döneminin başladığı ilk gün baz alınmıştır. Gün içinde cinsel birleşmenin zamanı önemli değildir. Bunun dışında istek sorunu veya cinsel sorunlarınız varsa tek tek ya da çift olarak terapiste gitmenizde fayda var. Beyninizi cinsel ilişkiye odaklayın ve vücuttan önce beyninizi hazırlayın.

Uygun ortamı sağlayın ve karşılıklı olarak vakit geldiğinde kendinizi akışına bırakın. Uyarıcı kokular da sekse hazırlar. Örneğin lavanta, yasemin gibi kışkırtıcı kokulardan vazgeçmeyin. İletişiminizi yüksek tutun. İsteklerinizi sevgilinize mutlaka söyleyin aranızda uzaklık veya soğukluk olmamalı. Cinsel gücü artıran sağlıklı besinlerle beslenin. Seks için en uygun zamanı geldiğinde siz de hissedecek ve harekete geçeceksiniz..

Travestilerle Aşk Hakkında

Tüm hayatım boyunca aşkı birçok şeyin ötesinde, ‘olmazsa olmaz’ listelerimin en üst sıralarında tuttum. Çoğu kavgam onun yüzünden yaşandı ve çoğu göz yaşım yine onun için döküldü. Yaptığım hataların neredeyse tümünde aşk; baş rolü oynamıştır. Evet, hayatımın ışığı; sevgili aşk… Senin peşinde insanlar her ne kadar maymuna dönse de, hepimiz yaşamın tadı, tuzu, biberi olduğunu biliriz. Sensiz, yavan bir hayat ne kadar yaşanmaya değer? Bu kadar duygusal ve şahsi bir yaklaşım yeter. Aşkı bir de çeşitli perspektiflerden bilimsel veriler ışığında yazıya almak istiyorum. Biraz araştırdım ve okuduklarım yüzümde hafif bir gülümseme yarattı. Tabii ki; bir iki kelam etmeden de duramadım. Yorumlarım için affınıza sığınıyor ve aşağıda on maddelik bir listeyi sunuyorum. Bakalım aşkla ilgili trajikomik bilimsel verileri, siz de beğenecek misiniz?

Uzun dönem süren her beş ilişkiden birine bakıldığında, ilişkinin başlangıcında çiftlerden birinin veya her ikisinin de o dönemde bir başkasıyla birlikte olduğu saptanmış. (Bu demek oluyor ki; herkes için birden fazla şans var!)

Aşık olma hissi, insanın bedeninde ve ruhunda bir yıl süresince sakinleştirici etkisi gösterebiliyor. Böylelikle sinir sistemi yenilenirken, aşık insanın da hafızası gelişiyor. (Mutsuzken antidepresan almaya gerek yok o zaman. Aşık oldun mu, mesele çözülecek. Aşk bitince alırsın sakinleştiricini, zaten hafızan da gerileyecek, unutursun olur biter.)şüphe

Aşk; insan üzerinde aynı kaybetme korkusunun oluşturduğu strese benzer semptomlar yaratabiliyor. Mesela avuç içleri terliyor, göz bebekleri büyüyor ve kalp atışları hızlanıyor. (Benim dizlerim de titremişti. )

travesti siteleri

İnsanların %65’i, öpüşürken başlarını sol tarafa değil de, sağa doğru eğiyormuş. ( Yine çoğunluğun tersine çıktım.)

Bilinen en eski aşk şarkısı bundan yaklaşık 4,000 yıl önce yazılmış ve Dicle ve Fırat nehirleri arasındaki Mezopotamya bölgesinden çıkmış. (Ne varsa bizde var!)

 

Sabahları eşlerini öpen erkekler, öpmeyenlerden beş yıl daha fazla yaşıyor. ( Tamamdır, kocalar artık bu bilgiden sonra yola gelir.)

İşin matematiksel teorisine bakıldığında, kendimize uzun dönemli bir partner seçmeden önce en az oniki kişiyle çıkmamız gerekiyormuş. Bu sayede bize en uygun olanı seçme şansımız da artıyormuş. ( Matematik aşkta sökmez. İstediğin kadar dene, gene de kısmetten öteye geçemezsin. Üç, beş ya da on kişiye aşık oldun diyelim. Hangisindeyse kısmetin, o devam eder. Buldun; buldun. Yoksa tren kaçar. Benden söylemesi. )

Pırlanta nişan yüzüğü hediye etme geleneği 15. Yüzyılda, Avusturya Arşidükü Maximillian’ın müstakbel eşine evlenmeden önce verdiği pırlanta yüzükle başlamış. (Bir de soğuk memleket deriz oralara. Aşkın günümüzdeki en önemli sembolünü çıkartmışlar ortaya. Daha ne yapsınlar? )

Yeni aşık olan insanlarda seratonin hormonu düşüyor ve bu seviye obsesif-kompulsif yeme bozukluğu gösteren kişilerdekiyle aynı. Belki de bu yüzden kişi abayı iyice yaktığında, aşkını takıntı haline getirmiş oluyor. ( Burada da aykırıyım. Ben aşık olunca yemeden içmeden kesilen, acilen rejimlere giren biriyim. Ama ikinci kısım geçerli. Kafam karıştı. )

Kadınların yüzde 11’i çıktıkları ya da yeni tanıştıkları bir erkek hakkında internette araştırma yapıyormuş. Erkeklerde ise bu oran sadece %7. (Erkeklerin ne kadar ilgisiz olduğunu biliyorduk zaten. ‘Detaya gerek yok! Kız güzel!’ diyorlardır herhalde. )

Benden bu kadar. Aşkın bilimselliğine de kar suyu kaçırdım ya, artık içim rahat. “Herkesin aşkı ilk günkü gibi ve taze kalsın” dileklerimle…

Travesti İle Romantik Bir Gece

İlişkiniz yeniyse bu tür buluşmalara mümkün mertebe özen gösterilmeli. Gerek travesti gerekse erkek organizasyonu kim düşünüp hazırlıyorsa, dikkat etmesi gereken kurallar vardır. Örneğin mekan seçimi ilgi çekici olmalıdır. Sevgilinizi az çok tanıyorsunuz ve onun zevkine uygun hoş bir ortam ayarlayabilirsiniz. İlk karşılaştığınız mekan olabilir. Evinizi romantik bir buluşma yeri haline getirebilirsiniz. Deneyimli kişilerden mutlaka destek alın. Klasik olacak ama, loş mum ışıkları, sevdiği çiçekler, fonda hafif bir caz müzik, güzel kokulu bir oda spreyi, harika bir masa ve tabii ki şıklık içinde olan siz!

Beraber yapmaktan keyif aldığınız herhangi bir şeyi de bu etkinliğe ilave edebilirsiniz. Mesela film izlemekse bu, en güzel filmleri toplayın ve dvd oynatıcınızı hazır edin. Müzik dinlemekse, yine en sevdiği şarkıları bir cdde bir araya getirin ve ona sunun. Hediye almayı seviyorsa, ki romantik buluşmalarda bu önemlidir, almak istediği şeyleri zamanında not edin bir yerlere ve o gün o hediyeyi ona sunun. Aşkınızı pekiştirecek en önemli şeylerden biri de, unutmamaktır. Daime en sevdiği ve yapmak istediği şeyleri hatırlayın ve beklenmedik bir anda karşısına çıkarın. Aşkınız katlanacaktır.

En sevdiği kokuyu bilmiyorsanız çaktırmadan odasına girip kokularını inceleyin, sürdüğü parfümün kokusunu unutmayın. Birlikte mutlaka alışverişe çıkın. Bir kadının zevkleri en iyi alışverişte anlaşılır. Çankaya travestileri alışverişe bayılır. Tabir-i caizse iki eli kanda olsa alışverişe hayır diyemez. Siz siz olun, partnerinizi alışverişe yalnız göndermeyin. Çaktırmadan tüyoları böylece almış olursunuz. Buluşmada temiz ve şık olmak ayrıca aşırıya kaçmayan sadelikte olmak çok önemli. Bunun aksi, karşı tarafta yanlış düşünceler uyandıracaktır. Hoş ve hafif bir koku yeterli. Makyaj sade ama etkileyici olmalı. Saçları yaptırmaya gerek yok doğal bir model güzelliğinizi ön plana çıkarır. El bakımı yapılmalı, dişler temiz olmalı.

Geç kalmak sizi bitirir buluşma saatinden daha önce orada olun. Travestiler kendilerine şiir okunmasına bayılır. Mümkünse ona ait yazdığınız kendi şiirinizi onun gözlerinin içine bakarak okuyun. Aşık erkek her daim romantiktir. Bırakın içinizden geldiği gibi aksın herşey. Doğal olun, gerçek duygularınız ve heyecanınızı gizlemeyin. Kadınlar aşık ve heyecanlı erkeklere güvenir ve onlara aşık olur. Hiçbir şey aklınıza gelmiyorsa bunu en iyi başaran kişilere danışın. Aşk ve ilişkilerle ilgili başarı hikayelerini okuyun bir yerde bir ışık yanacaktır mutlaka.

Kendi içinizdeki cevheri romantik çocuğu ortaya çıkarmak için fazla zahmete gerek yok aslında. Çünkü, sevgilinizi gördüğünüz andan itibaren tüm planları unutacak ve aşkınıza odaklanacaksınız. Yağmur altında yürümek, üşüdüğünde ona ceketinizi vermek, elele bir filmi izlemek, çocuklarla oynamak, birlikte şarkı söylemek, tatile çıkmak gibi binlerce alternatif var.

Romantik bir buluşma illa ki bir mekanda ayarlanan güzel bir akşam yemeği değildir. Aklınıza romantizmle ilgili ne geliyorsa sevgilinize de uyan bir etkinliğe katılmak da aşkınızın göstergesi olabilir. Böylesi daha eğlenceli, kalıcı ve romantik bile olabilir. Birlikte kendi eviniz için alışverişe çıkma fikri bir kadının çok sevediği bir fikirdir. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerine birlikte çıkmak da romantik seçeneklerdendir.

Siz bu konuda ne düşünüyor sunuz? Benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Bu sayfanın sonundaki “Cevapla” bölümünden bana cevap yazabilir siniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın