Ankara travestileri sağlıklı yaşam için cinselliğe ihtiyaç duyuyor

Ankara travestileri için sevişmek nasıl ki kaliteli bir seks için gerekli ise aynı zamanda sağlığa kattığı faydalar ile de çok önemli bir ayrıntı haline geliyor.

“Sevişmek, seks yapmak sadece cinsel dürtülerin tatmin etmez, ruhu ve bedeni de doyurur. Üstelik sevişmenin sağlığa da çok önemli faydaları var. Sevişmenin sağlığa faydalarını açıklıyoruz!”

Cinsellik beyinde endorfin üretimini arttırır. Bu kimyasal molekül, dopamin ve serotininle birlikte zevk hormonları olarak sakinlik verir tatmin hisleri yaratır. Cinsel ilişki keyif maddesidir; Endorfin, serotonin ve dopamin coşku yaratır.

Cinsel ilişki acıları azaltır. Cinsel tatmin acı eşiğini yükseltir. Bu da endorfinin etkilerinden biridir.

Çankaya travestileri genel olarak seksin olumlu etkilerini kendileri için gerekli görüyor. Sevişmek kasları gevşetir. Okşanmaların yarattığı mekanik etkiyle, haz alınan uyarılmalar vücuda yayılır. Derideki hassas alıcılardan uyarılar iliklere ve beyne taşınır. Beyinden gelen emirle kaslar gevşer. Sevişmenin gevşetici etkisi, kas çekilmelerinde meydana gelen acıları da hafifletir.

Sevişmek bağırsakları çalıştırır. Cinsel ilişki sırasında karın kaslarının kasılması, derinlere kadar etkisini gösteren bir masaj gibidir. Bunun bağırsaklar üzerinde laksatif etkisi olur.

Seks yapmak depresyon riskini azaltır. Bir araştırma sonucunda, cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanmayan kadınların depresyon geçirme riski, diğerlerine göre daha düşük çıktı.

Kalp krizini önlüyor. Yapılan araştırmalar, sevişmenin özellikle erkeklerde kalp krizi riskini azalttığı ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın