Bilişsel fonksiyon egzersiz türü artırabilir

Bir çevik zihin gerçekten çevik vücut göre Mukavemet Dergisi ve Klima Araştırma yapılan son araştırmaya, çeviklik eğitimi geliştirir bilişsel fonksiyonu ile başlar. Bu futbol ve fútbol oyuncuları, dublör ve yırtık ve çevik, istatistik almak için gereken aksiyon kahramanları (Wolverine Hugh Jackman ve Expendables Jason Statham), gizli silah ve gerekli koordinasyon beynin nöron büyüme-dolayısıyla Spurs zihinsel kas çarpmak.
“Standart egzersizler bölüme bedeni bölünmüş, ama bu hareket nasıl bu değil,” bu rutin tasarlanmış Adam Rosante, New York’ta bir kişisel antrenör, diyor. “Bu beceri almak ve bir bütün olarak vücut tren.”

Anahtar (yaklaşık 25 $ için en sportif eşya mağazalarında mevcuttur) bir çeviklik merdiveni şudur: “. Kutuları içinde kalmak için kesin hareketler yapmak zorunda Dışarı bölge olamaz.”

Nasıl Çalışır

, Merdivenin sonuna ardından aralarında 10 saniye dinlenme, ters yönde tekrar devam, hızla her hareket yapın. Yani 1. istirahat 30 saniye Yuvarlak var, sonra iki kez daha tekrarlayın devreyi.
1. Ölü Hop

Yanlarda, önünüzde uzanan merdiveni, sol bacak biraz kaldırdı, ilk kutuda sağ ayak ile silah Standı. Vücudun bir “T” kıvamına gelinceye kadar, önünüzde kollarını yükselterek ve arkanızda sol bacak kaldırma, kalça ileriye Menteşe [sol]. Eğer patlayarak [sağ üst] atlamak ve ileri gibi Ters hareket ve bel yüksekliğine diz sola çekmek. İkinci kutuda sağ ayak ile Kara. Merdivenin sonuna kadar tekrarlayın. Taraf değiştirmeye ve tekrarlayın.

‘N’ Ayaklı 2. Dip

Boyuna arkanızda merdiveni oturun, ayak, kalça genişliği ayrı katta, sağ ilk kutuda, ikinci sol elinde, içinde parmakları size bakacak. Kalça kaldırın. Bir triseps daldırma [A], sonra hemen, üçüncü kutuya sağ elini koyarak, parmaklarınızı ters çevirin yapın. Arka ayaklarını Hop. Bir itme-up [B] Do, daha sonra ileri ayakları hop ve dördüncü kutusuna pozisyonu, sol elini başlamadan çevirin. Tekrarlayın.
3. Sharp Shuffle

Uzunlamasına önünüzde merdiveni Stand ilk kutuya sağ ayak, arkanda ayak bıraktı. Bir hamle içine daha düşük. Bir hamle [solda] geri, sağ ayak, ayaklar havada anahtarlama ikinci kutuda sol ayak ile iniş, atla. Git ve bu sefer üçüncü kutuda sağ ayak ile iniş, tekrar geçiş, tekrar sol ayak. Tekrarlayın.
4. Hassas ağız kavgası

Merdiven önünüzde uzanan, birbirinden birinci kutunun dışında ayaklar omuz genişliğinde açarak durun, ayak parmakları hafif, göğüs önünde silah [sol] çıktı. Derin bir ağız kavgası gerçekleştirin sonra patlayarak ikinci kutunun içinde birlikte her iki ayak ile iniş, yukarı atlamak ve ileri. Hemen derin bir bodur içine düşmesi gibi ikinci kutunun dışında ayakları ile açılış, yukarı atlamak. Tekrarlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın