California BART : Biniciler kızamığa maruz kalmış olabilir, yetkililer söylüyorlar

Çarşamba günü Kuzey Kaliforniya’da Yetkililer virüslü LinkedIn çalışan trenleri kullanılan sonra, kızamık maruz kalmış olabilir Bay Area Rapid Transit taşıt uyardı.

Contra Costa County kamu sağlığı yetkilileri hastalığın tanısı birisi BART sabah saatlerinde Lafayette ve San Francisco arasında trenler ve akşam 6 Şubat ile 4 Şubat HafiflettiDİYARBAKIR bindi söylüyorlar.

Yetkililer, hasta da E & O Kitchen dined ve 4 Şubat tarihinde Bar Çarşamba söyledi.

Halk Sağlığı Anabilim Dalı devlet San Francisco Bay Area sakinleri kızamık aşılarını kaç bilmiyor dedi. Ve ülke – – çocuklarını aşılama azalan ebeveynlerin sayısı bölgesinde arttı son yıllarda, çoğunluk aşı olsa.

LinkedIn onun San Francisco ofisinde bulunan bir çalışanın kızamık tanısı konuldu Salı günü bilgilendirildi bir açıklamada. Çalışan Contra Costa County yaşıyor.

Sağlık yetkilileri BART banliyö ile temas geldi aşılar olmayanlar kızamık ile iniyor bir “yüksek riskli” olduğunu Çarşamba söyledi. Belirtileri gösteren insanlar hemen tıbbi yardım isteyin teşvik edilmektedir. Belirtileri yüksek ateş, burun akıntısı, öksürük ve sulu kırmızı gözleri vardır ve maruz kaldıktan sonra bir ila üç hafta başlayabilir. Enfekte bir kişi önce ve döküntü belirir birkaç gün sonra bulaşıcıdır.

Sağlık yetkilileri kızamık daralan aşılanmış taşıt riski olduğunu söylüyorlar “son derece düşüktür.” 1957 öncesinde doğanlar bağışıklık kabul edilir.

Bu arada, Nevada sağlık yetkilileri, bir üst isim Las Vegas Strip restoranda geçen hafta yedik herkes kendi aşı durumunu gözden ve tam kızamık aşısı olmayan ve zaten hastalık olmadı, eğer onların sağlık kuruluşu ile temasa gerektiğini Çarşamba uyardı.

Testler bir çocuk ve bir yetişkin dört ve Las Vegas çevresindeki yıl başından bu yana bildirilen vaka sayısı getirerek, kızamık sahip bu hafta doğruladı, Southern Nevada Sağlık İlçe dedi. Tam aşılı değil yetişkin, MGM Grand Hotel & Casino Emeril New Orleans Fish House çalışıyor, sağlık ilçe dedi.

Disneyland takip salgın ilk Aralık bildirildi beri birçok eyalette ve Meksika’da 100’den fazla California insanlar ve diğerleri kızamık ile enfekte olmuştur.

Banliyö hastalığı sözleşmeli nasıl bilinmemektedir değil. Sağlık yetkilileri aşı çağırıyorum.

“Kızamık aşısı çok etkili olduğunu ve pediatrik primer bakım standart bir parçası olduğunu,” Dr Tomas Aragon, San Francisco Sağlık Memuru dedi. “Biz mevcut Kaliforniya’da salgını ve yaymak için potansiyel endişe ederken, biz çözüm basit ve kullanılabilir olduğunu yeterince vurgulamak değildir:. Aşılanacak”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın