Cinsellikte Doğru Seçim

İlişki yapmak için seçilen partner en doğrusu ise seksten alınan zevkler misliyle artar. Çünkü fizik ya da performansı ile büyüleyici bir partneri hayal ederken vasat bir partner ile ne fanteziler gerçekleştirilebilir ne de istenilen pozisyonlara girilebilir. İstemsizce yapılan bir sekste en büyük etki hiç şüphesiz partner ile alakalıdır ve partnerin doğru olması kolay zevke ulaşmanın en etkili yoludur. Eğer bir travesti ile bile birlikte olunmak isteniyor ise en doğrusu tercih edilmesi gerekir. Çünkü travestiler içinde de bazen vasatı aşamayanlar olabiliyor ve zevk vermek için çabalasalar da partnerlerine zevk veremiyorlar. Performansı ile etkileyici olanlar daha fazla tercih edildiği için bulunmaları zor olabiliyor. Ortalıkta olmayı tercih etmeyen çankaya travesti bayanlar gerçekten bu sebeple daha fazla tercih ediliyorlar. Bilinçli hizmet sunmaları ve etlkili performansları ile bu ilişkiyi sevenlerin hayalini süslemeleri yadırganacak bir durum değildir. Çünkü diğerleri ile aralarında fark oluşmasının nedeni onların çoğunun vasatın üzerinde olmasıdır. Aynı onlar gibi gözlerden uzak ilişkiler tercih eden ankara travesti bayanlar doğru seçim olduklarını kanıtladıkları partnerleri için önemli konuma geliyorlar. Yoksa onlar için farklı yerlerden gelen kişiler olması mümkün olamazdı.

Ölçülen değerler ya da kişilerin yaşadığı seks seviyeleri sürekli değişkendir ve birisnin mutlu olduğu partner ile kesin mutlu olunacağının garantisi hiçbir zaman yoktur. Herkes kendi ölçüleri ile seviye belirlediği için başkasının seviyelerini kestirmesi mümkün değildir. Tecrübeler ve deneyimlerin etkili olduğu bu durum için garanti edilen bir partner olmadığı kesindir. Bazen seviyeler kesişebilir bir beklentiyi karşılamış partner başka birini yükseklere çıkarabilir ancak bu durumun gerçekleşmesi her zaman böyle olacağını garanti etmez.

Ne sebepler olursa olsun bir başkasının tavsiye ettiği bir partner zorunlu değilse seçilmemelidir. En doğru seçim kesinlikle kişinin kendi kararıdır. Böyle kişiler eğer kendi karalarına güvenemiyor ise muhakkak deneyim eksikliğini gidermesi gerekir. Giderek kendi kararlarını verdiklerini ve başkalarının önerilerine kulak asmadıklarını fark edecekler. Tecrübelerin artması ve girilen ilişkilerde kaliteyi fark etmek doğru seçim yapıp seksi olumlu etkileyecek en büyük faktördür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın