Dikkatinizi Çeken Partneri Tavlamak

İlgi çeken partnerler herkesin elde edebileceği kolayca tavlayabileceği partnerler değildir.  Bazen paranın geçerli olmadığı ancak herkesin hayalini süslediği bayanlar ile karşılaşılabilir ve onları elde etmenin yollları aranabilir. Elde etmenin hayli zor olduğu bu tip partnerler para ile ilgilenmez ve adeta herkesi peşinden sürüklerler. Herkesin ilgi odağı olmaları ve kalitelerinin üst seviyede olması bu partnerlerin başka beklentiler içinde olduğunun kanıtıdır. Yani ücret ve bazı şeyler ile bu bayanlar elde edilemiyorlar ise beklentileri farklı yöndedir ve bu kim olursa olsun onunla ilişkiye girebilirler. Zaman zaman ücret bile almadan ilişkiye girdikleri için bu istekleri bilmek her zaman faydalı olabilir. İstediği anda bu bayanları elde etmeye çalışmaktansa onların suyuna gitmek ve isteklerini anlamaya çalışmak en etkili yöntem olabilir. Bazen travesti ilişkilerinde bileyüksek kalitede olanların bu beklentiler içerisinde olduğu gözlenir. Bu yüzden travestiler sadece seks arıyorlar diye düşünmek yanlış olabilir. Herkesin beklentilerini karşılamak ve istediği yönde davranmak her partnerin değil bu kalitede olanların hizmetidir. Öyleyse karşılaşılan ve herkesin ilgi odağı olan partnerlerin ücretten daha çok önemsedikleri şeylere yönelmek her açıdan avantajları beraberinde getirir.

Karşı konulamaz zevkler ile partnerlerinin yüzünü güldüren çankaya travesti bayanların beklentileri arasında örneğin çekici olabilmek geliyor. Bazen hiç kimsenin beklemediği partnerler ile birlikte olmaları bu sebebe bağlanabilir. Onların çekici olanlara karşı ilgisiz olması beklenemez ve ücretin önünde olabilir. Çünkü zaten istedikleri zaman partner bulabildikleri için daha iyilerini hedefliyorlar ve bu beklentiyi karşılayacak partnerler kimsenin beklediği yönde olmayabilir. Bazen beklentileri saygı yönünde olan partnerler ne ile karşılacaklarını çok iyi bilirler işte bu partnerler ise ankara travesti bayanlar olarak gösterilebilirler. Öncelikli beklentileri saygı olan bir partnerin ilk beklentisinin ücret olduğunu düşünmek büyük yanılgıya düşürebilir. Çünkü ilk isteği atlamak o partneri elden kaçırmanın en büyük nedeni olabilir.

İstenilen ve herkesin peşinde olduğu ilgi çeken partnerleri elde etmek için ne beklenti içerisinde olduğunu tespit etmek için daha tecrübeli olmaya gayret edilmelidir. Bazen ücreti yükseltmek işe yarasa bile beklenti içerisinde olanların isteğini karşılamak çok daha iyi bir yöntem olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın