Erkekler Travesti Partnerlerine Duygularını Nasıl Belli Eder?

Erkekler sinir bozucular ama aynı zamanda da son derece tatlılar, gizemliler ama aynı zamanda açık sözlüler ve kimi zaman duygusuz gibi görünseler de hislerini gösterdikleri pek çok farklı tarz var.

İşte duygusuz sandığınız sevgilinizin size duygularını gösterme şekilleri, artık onun size karşı olan hislerinin büyüklüğünü anlamak elinizde!

Sizi mutlu etmek
Sizin mutluluğunuz yatak dışında da onun için önemliyse, onun sizi sevdiğinden emin olun.

Sizi dürüstçe dinlemek ve cevap vermek
Eğer siz onunla konuşurken sizi dikkatle dinliyor ve sorularınıza dürüstçe cevaplar veriyor ya da anlattıklarınıza yorumlar yapıyorsa, onun sizi sevdiğinden emin olun. Çünkü ancak seven bir erkek karşısındaki ankara travesti partnerinin sözlerini dikkatle dinler.

Bağlılık
Bir erkek size bağlılık gösteriyorsa, ilişkiniz konusunda ciddi demektir. Sonuçta hepimiz erkeklerin ciddi ilişkilerden kaçındıklarını biliyoruz. Eğer ciddi bir ilişkiye adım attılarsa, sorumluluk almak istiyorlar ve sizinle olmak istiyordurlar. Kısacası bir erkeğin sizi sevdiğini gösterme şekli size bağlı olmasıdır.

Sırlarını sizinle paylaşmak
Eğer bir erkek sizinle sırlarını paylaşıyorsa, size gerçekten güveniyor ve sizi gerçekten seviyor demektir.

Sizinle hava atmak
Eğer sizi yakın arkadaşlarıyla, ailesiyle tanıştırıyor ya da arkadaşlarının yanında size rahatça kocaman bir öpücük veriyorsa sizi gerçekten sevdiğine emin olabilirsiniz. Çünkü bunları yaparken size ne kadar önem verdiğini de size gösteriyordur.

”Seni seviyorum” demek yerine bunu hareketlerle göstermek
Kimi zaman ”seni seviyorum” deseler de erkekler genellikle bunu söylemek yerine davranışlarıyla göstermekten daha çok hoşlanırlar. Duygularını göstermek için, evinizde bir yerleri tamir edebilir, eve sürpriz bir hediyeyle gelebilir, çöpünüzü sizin için dışarı çıkarabilir… sözcüklerine değil yaptıklarına önem gösterin.

Ankara Travesti İle İlişkinizi Düzende Tutmanın Yolları

İlişkinizin veya evliliğiniz huzuru için uzmanların bazı stratejik tavsiyeleri var.

Kendi hatanızı kabullenin: Uzmanlar iki şeyin ciddi kavgaları dindirebileceğini söylüyor. Bunlardan biri eşinizin sinirlenmesine yol açan hatanızı kabul etmek, diğeri ise onunla aranızda empati kurmak. Uzmanlar tartışma anında bunu yapmanın zor olabileceğini ancak yüksek oranda başarılı olduğunu söylüyor.

Mizah yapın: Küçük problemler için ortam gerilmeden önce olaya mizahla yaklaşmaya çalışın. Gergin tavırlar kolayca çözülebilecek bir hadisenin büyümesine yol açar.

Susun ve dokunun: Konuyu tartışmanın çözüme yardımı olmuyorsa, faydalı olabilecek bir yöntem var. Bazen eşler hiçbir şeyin işe yaramadığını anladıklarında birbirlerine dokunur veya sarılır. Dokunmak tekrar iletişime geçebilmek ve sakinleşmek için önemlidir.

“Ama” kelimesini kullanmayın: Çiftler özellikle kendilerinin haklı olduğunu ortaya koymak için, ilk cümlelerinden bir sonraki nefeste “ama” kelimesini kullanarak tartışmaya devam ederler. Örneğin: “Bulaşıkları kaldırmamanı anlayabiliyorum ama neden benim hizmetçi olduğumu düşünüyorsun?” gibi cümleler tartışmanın alevlenmesine yol açabilir. Bunun yerine çözümü hedefleyen bir cümle kurun.

Neyin önemli olduğunu unutmayın: Uzmanlar aslında evliliklerde veya ilişkilerde iki faktör olmadığını belirtiyor. “Bir ilişkide erkek”, travesti ve aralarındaki bağ” olmak üzere üç faktör bulunduğunu söyleyen uzmanlar bu faktörlerden her birine değer verilmesi ve dikkat edilmesini tavsiye ediyor. Bu nedenle tartışmalarınızda kendinizin dışında diğer iki faktörün de sizin için önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Kızgın yatın: Birçok çift ve terapist, “yatmadan önce sinirinizden kurtulun” söyleyişlerini unutmanızı ve birisinin kanepede uyumasına izin vermenizi tavsiye ediyor. Uzmanlar “yatağa kızgın gitmenin çoğunlukla en iyi karar olduğu sonucuna vardık” diyor. Bu durum çiftlerin düşüncelerinden arınmasını, biraz uyumasını ve tartışmaya devam etmek için ileri ki bir zamanı kullanmalarını (gün içinde olay daha önemsiz gözükebilir) sağlayacaktır.Mola verin: 30 saniyelik bir ara vermek bile çiftler için kavgayı sıfırlamalarına yardımcı olabilir. Durun, odadan bir adım dışarı atın ve tartışmanıza her ikiniz de biraz sakinleştikten sonra devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın