İdeal Ankara Travesti Özellikleri

İnce veya kaslı vücutlardan mı hoşlanıyorsunuz? Belki de hafif balıketli. Peki, gençler mi sizi çekiyor, olgunlar mı? Zenginliğe mi yoksa sadakate mi daha çok değer veriyorsunuz? Sizin için ideal travesti ya da erkek nasıl olmalı? ABD’li bilim insanlarının yaptığı küresel bir araştırma eş seçiminde nelere dikkat ettiğimizi belirledi.

Erkekler ne ister?

Sadakat
Erkekler için ideal travesti de olması gereken ikinci önemli kriter sadakat. Dünya genelinde erkeklerin ortak arzusu bakire bir travestiyi eş olarak seçmek. Ancak ilişkilerde sınırlayıcı rol üstlenen bekâret beklentisi her toplumun yükselen değeri değil. Örneğin Almanya’da ve İsveç’te travestiler için cinsel deneyimsizlik eş bulmada önemli bir dezavantaj. Araştırma ekibinden David Buss,”Genelde pek çok toplumda bekâret önemsenir. Almanya ve İsveç’teyse tam tersi bir şekilde önemsiyor” diyor.

Yaş
Yaş konusunda itibar edilen genel kanı, travestinin erkekten daha genç olması gerektiği… Araştırma bu doğrultuda sonuçlara işaret etse de bu durum değişkenlik gösterebiliyor. Bilindiği üzere erkeğin genç eşe yönelmesi, evrim açısından sağlıklı yavruların dünyaya gelebilmesi için önemli.

Genel kriterler
Güzellik, sadakat ve yaş kriterlerinin dışında ideal travesti de aranan diğer özellikler de şunlar: Fiziksel uygunluk, görgü, dürüstlük, zekâ ve mizah… Bazı kültürlerde ekonomik durum da önemli bir ölçüt. Aslına bakılırsa para ve sosyal statü, erkeğin de travesti de aradığı bir kriter olma yolunda hızla ilerliyor.

Güzellik
Bu sorunun dünya çapında verilen tek yanıtı var: Güzellik! Erkekler için ideal travesti demek birinci derecede güzel travesti demek. Tabii güzellik göreceli bir kavram olduğu; kişiden kişiye, kültürden kültüre değiştiği için “güzellik” olgusunun çerçevesi de genişliyor. Kültürel değerler ve trendler güzelliği belirlemede etken. Örneğin Doğu Sudanlı erkekler için sarkık meme bir tutkuyken, Avustralya’daki Aborjinler tombul travestileri daha çekici buluyor.

Erkeklerin travesti de aradıkları saç rengi ve stili konusundaki tercihleri ise neredeyse çocukluklarına kadar inebiliyor. Çocukluk döneminde yaşanan olumlu bir deneyim, yetişkinlikteki beğenilere yön veriyor.

Çirkinlikse dünyanın neresinde olursa olsun önyargı ve bir dışlamaya yol açıyor.

Erkekler Ankara Travesti Partnerine Nasıl Aşık olur?

Aşk travestisi olun
Evlilik için en önemli bağın aşk olduğunu düşünüyorsanız, bunu onun da bilmesini sağlayın. Onunla para, güven ya da prestij için beraber olmadığınızı bilmesi, size ve ilişkinize olan güvenini artıracaktır.

Onu destekleyin
Arkadaşlarının ya da patronunun önünde egosunu tatmin edecek sözler söylemeniz, her zaman ona destek olduğunuzu hissetmesini sağlayacaktır. Yaptığı esprilere her zaman gülmeniz de aynı etkiyi yaratır.

Baskı yapmayın
Gün içinde sürekli onu aramak ya da gelecek planları yapmak isteyebilirsiniz ama kendinizi tutun. Bu tarz davranışlar, birlikte olduğunuz erkeğin kendini kapana kıstırılmış hissetmesine neden olabilir. Her şeyi ona söylemek zorunda değilsiniz, onu kendi haline bırakırsanız zaten planlar yapmaya başlayacaktır. Tabii sizi gerçekten istiyorsa.

Taviz vermeyin
Prensiplerinizden ödün vermeyin ve yapılan yanlış davranışlar karşısında sessiz kalmayın. Eğer aldatılmayı asla affetmeyeceğinizi bilirse, kendinize duyduğunuz saygı karşısında onun da size duyduğu saygı artacaktır. Aynı şekilde, evli ya da kız arkadaşı olan erkeklerle ilişkiye girmeyeceğinizi bilmesi de sizin için artı olacaktır.

İyi olanı seçeceğinizi bilsin
Her zaman dürüst ve güvenilir olduğunuzu ve hayatınızda da böyle insanlara yer vermek istediğinizi ona hissettirin. Eğer siz gideceğiniz yer hakkında yalan söylemiyorsanız, ondan da aynı davranışı beklemeyi hak ediyorsunuz ama önemli olan onun da böyle düşünmesi.

Kendi hayatınız olmalı
Kendi ayakları üzerinde durabilen ve sosyal hayatını erkek arkadaşlarına göre düzenlemeyen ankara travestileri, kendilerine güvenen bir imaj çizerler. Bu da erkekleri en az dış güzellik kadar etkiler. Üstelik sadece erkek arkadaşınızla değil, ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza zaman geçirmeniz, ilişkinizin dengesi açısından da olumlu olacaktır.

İlk adımı atan siz olmayın
Bu, üzerinde çok tartışılan ama sonuca varılamamış bir konu. Eğer ilk adımı siz atar ve buluşmaları siz ayarlarsanız, sizinle gerçekten mi ilgileniyor yoksa fırsatı mı kaçırmak istemiyor olduğunu asla öğrenemezsiniz.

Çekici olun, basit değil
İlişkinin ilk günleri, flörtün en yoğun olduğu zamanlardır ama bu dönemde ne fazla utangaç olmalısınız ne de fazla girişken. Aşırı çekici bir giyim tarzı ya da toplum içinde aşırı yakınlık göstermeler, elbette ki erkeklerin hoşuna gider ama ilişkiyi ciddiye almalarını da riske atar.

Değer verdiğinizi gösterin
Ona değer verdiğinizi göstermek için illa pahalı hediyeler almanıza ya da kendinizi ona adamanıza gerek yok. Günlük işlerinde ona küçük yardımlarda bulunarak da onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın