Kan basıncı ilaçlarını faydalanmak için belirli diyabet olasılığı daha yüksektir

Yeni bir gözden göre, yüksek kan basıncı için tedavi almak uzun yaşamak ve kalp hastalığı riski daha azdır tip 2 diyabet olan kişiler.

Ama araştırmacıların ‘sürpriz, sadece biraz yüksek kan basıncı olan diyabetik – hipertansiyon aralığında sağlıklı aralıktan daha yüksek ama oldukça – tedaviden çok yarar alamadım.

Tip hastalar büyük olasılıkla 2 diyabet düşürücü, kan basıncı faydalanmak için e-postadaki Reuters, kan basıncı yüksek, George Enstitüsü Birleşik Krallık ve Oxford Üniversitesi yazarlarından Profesör Kazem Rahimi dedi olanlar, vardır “Her şey, eşit olmak” Sağlık.

Yorumla tip 2 diyabetli 100.000’den fazla insanın tedaviler düşürücü, kan basıncı üzerinde 1966-2014 40 denemeler dahil. Tedaviler (bazen “su hapları” olarak adlandırılır) diüretikler, ACE inhibitörleri ve diğer ilaçlar dahil.

Sağlıklı bir kan basıncı ölçüm Cıva (Hg) 120/80 milimetre (mm) ‘dir.

120/80 üstünde ama 140/90 altında Okumaları “ön-hipertansiyon.” Işaret 140/90 mm Hg üzerinde kan basıncı hipertansiyon tanısı mümkündür.

İlk sayısında 10 mm Hg her azalması ile yeni inceleme göre – sistolik kan basıncı – yaklaşık yüzde 10 oranında azalmıştır çalışma sırasında ölme riski, ve akut kalp problemi riskini, kalp hastalığı, felç ve diyabetik retinopati de aşağı indi.

Kan basıncını düşürücü ilk sistolik okumalar daha yüksek 140 mm Hg idi, yazarlar JAMA yazmak insanlar için en çok faydayı taşımak ortaya çıktı.

“Bu tip 2 diyabetli kişilerde kan basıncını kontrol etmeye geldiğinde çalışma daha bireyselleştirilmiş tedavi kararları için çağrıda, düşük bazal kan basıncı düzeyleri ile şeker hastaları için özellikle,” Rahimi dedi.

Kan basıncı ilaçlar bile nispeten daha düşük kan basıncı olan kişiler için, idrarda inme, diyabetik göz hastalığı ve aşırı protein gibi diğer sorunların riskini azaltmak yaptım, dedi.

Ama diüretikler diyabet hastaları için kan şekeri artışa neden olabilir. Tansiyon ilaçları Diğer yan etkileri iktidarsızlık, potasyum eksikliği, deri döküntüsü veya böbrek hasarı vardır.

10 Amerikalıdan biri Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, bugün, en sık 2 yetişkin başlangıçlı diyabet tür yazın vardır. Diyabetli üç kişiden ikisi Amerikan Diyabet Derneği göre, yüksek kan basıncı ya da düşürmek için ilaç almak.

“140 veya daha yüksek bir kan basıncı olan kişiler düşürücü, kan basıncı en yüksek faydayı keyfini muhtemeldir, ve çoğu için, kan basıncı ilaç yararları potansiyel yan etkileri daha ağır muhtemeldir,” Rahimi dedi. “140 mm Hg altında sistolik kan basıncı olan kişilerde, tedavi önerisi hastanın muhtemel mutlak net yarar daha dikkatli değerlendirilmesini gerektirir.”

2010 yılında bir ABD deneme dayanarak, kan basıncı hedefleri dergide eşlik eden başmakale yazdı University College London Dr. Bryan Williams, uygun, aşırı tepki olmuş olabilir diyabet, insanlar için rahat edilmiştir.

Bu duruşmadan önce, çoğu rehber diyabetli kişiler aşağıda kan basıncı 130/80 mm Hg tutmak önerilir. Daha sonra, bazı kurallar 140/90 mm Hg rahat.

Rahimi çalışması “Mevcut BP gol optimal inme riskini azaltmak için yeterince düşük olmadığını gösteriyor, örneğin,” Williams e-posta ile Reuters Sağlık söyledi.

“Kesinlikle BP aşağıda 140/90 mm Hg düşürmek gerekir ve ben hasta onu tolere edecek ve bu genç insanların daha iyi tolere edilmesi daha muhtemeldir eğer 130/80 daha düşük gitmek uygun olmasını öneririm,” dedi .

“Orada kan basıncı aniden zararlı hale yukarıda hiçbir büyülü bir eşik olan ve aşağıda iyi huylu olur,” Williams söyledi. “Eşikler denemeler ve rehberlik kolaylaştırmak için tasarlanmış ama gerçekte risk ilişkisi belirgin eşik ile sürekli vardır.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın