Koşu Bandı masaları

Yerleşik koşu bandı Masaları insanlar ofiste daha fazla yürümek yardımcı olabilir, ancak ekipman kullanımı işçiler hala öneriler karşılamak için yeterli egzersiz alamadım, yeni bir çalışma bulur.

Ve aslında, koşu bandı masaları şirketlerin zamanlama sorunları işbirliği yapmayan denetçiler arasında değişen, uyum için zor olabilir mantıksal bir takım zorluklarla poz, araştırmacılar bulundu.

“Koşu masaları düzenli egzersiz için etkili bir yedek değildir ve masalarının faydaları, bunları uygulamak ile gelen maliyet ve diğer zorlukları haklı olmayabilir” Çalışmanın baş araştırmacısı John Schuna Jr, egzersiz ve spor bir yardımcı doçent Oregon State Üniversitesi’nde bilim, yaptığı açıklamada.

Çalışmada, araştırmacılar bir özel sağlık sigortası şirketi masa işleri ile 41 kilolu ve obez insanlar işe. Bilim adamları rastgele düzenli masaları ile kontrol grubu insanların ortak koşu bandı masaları kullanmak için bu kişilerin 21 ve 20 atanan. Bandı grubunda olanlar her zaman koşu bandı masaları kullanabilirsiniz, ancak yerine belirli zaman dilimleri için kaydoldum vermedi. [Sebze ve Egzersiz Ötesi: Kalp Sağlıklı Be 5 Şaşırtıcı Yolları]

Koşu bandı masaları kullanılan çalışanların günlük kontrol grubuna göre yaklaşık 1.600 adım daha yürüdü, çalışma buldum. Ancak, koşu bandı masaları olanlar Mesleki ve Çevresel Tıp Dergisi Aralık 2014 sayısında yayınlanan araştırmaya göre, 12 hafta sonra kendi vücut kitle indeksinde önemli kilo kaybı veya değişiklikleri rapor vermedi.

İşçiler ekipman günde bir 45 dakikalık seans ortalama, onlar gerekiyordu zaman yaklaşık yarısı koşu bandı kullanılan Schuna dedi.

Yine, makinalar, tüm gün onların masalarında oturup işçiler arasında popülerlik kazanmıştır.

“Orada, daha yerleşik işe bir toplumsal kayma oldu” ve insanlar bu vardiya telafi etmek için kendi boş zamanlarında daha çok egzersiz değil, Schuna dedi. “Biz, fiziksel aktiviteyi arttırmak ve biz son 50 yıldır gördüğüm mesleki fiziksel aktivite düşüş mücadele olabilir yollarını belirlemek için çalışıyorlardı.”

Işçiler bir hafta, bir koşu bandı masanın üzerinde kuvvetli aktivite orta birkaç kez 30 dakika almak için genellikle zor olduğunu öğrendim, böyle Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri gibi kamu sağlık otoriteleri tarafından tavsiye edilen miktar.

Ortalama olarak, çalışmada işçiler, yaklaşık 1,8 mil saatte (2.9 kilometre bir saat) hafif egzersiz eşittir bir hız yürüdü. Orada böyle hafif yürüyüş için bazı kardiyovasküler yararları olabilir, ama insanlar bir sedanter yaşam tarzı olumsuz sağlık etkilerinin tersine çevirmek için daha yoğun egzersiz yapmaya gerekebilir, Schuna dedi.

“Koşu bandı masası ile zorluklardan biri de çalışanların hala iş görevlerini böylece [a] düşük yoğunluklu aktivite olması gerektiğidir, Schuna dedi.

Araştırmacılar işe çalışanları da dahil olmak üzere çalışma sırasında çeşitli zorluklarla karşı karşıya. Araştırmacılar şirketi 700 çalışanı hedefleyen rağmen, sadece yüzde 10 bir ilgi gösterdi. Onların denetçiler izin almadı çünkü bazı insanlar katılamayan, araştırmacılar söyledi.

Araştırmacılar ayrıca, çalışmada işçilerin koşu bandı masaları paylaşmak zorunda olduğunu kaydetti ve ekipman kullanımı için zaman aralıklarını planlamak için zordu. Çalışanların işin doğası da şirketin koşu bandı kullanımını teşvik olsa, düzenli sıralarında sakladı, araştırmacılar söyledi.

Daha fazla araştırma koşu bandı masaları veya işyerinde diğer egzersiz müdahaleleri uygulamak için en iyi yolu bulmak için gerekli, Schuna dedi.

“Biz sadece bir ofis ortamında düşük maliyetle yapılabilir fiziksel aktivite çeşit tespit etmek gerekir,” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın