Muazzam Bir Gece İçin Ankara Travesti Partnerler

İlişkinin Ilk Günleri Yorucudur.Çünkü Kendiniz Hakkındaki Sorgulamalarınızı Sonlandıramazsınız.Mini Elbisemle Küçük Yaramaz Bir Kedi Mı Olmalıyım? Onu Bekletmeli Miyim Yoksa Zaman Kaybetmeden Yanında Mı Olmalıyım? Dişlerimi Fırçalarken Ne Kullanmalıyım? Güvenerek Mı Yoksa Hiç Düşünmeden Kendimi Onun Kollarına Mı Teslim Etmeliyim? Yeterince Konuşmuyor Muyum Yoksa Hiç Susmuyor Muyum? Gibi Onlarca Belki Yüzlerce Soru Geçer Aklınızdan.

Öncelikle Bu Tür Kafa Yoran Soruları Bir Tarafa Atmanız Gerekir.Sakin Olmalı, Çekici Ve Merak Uyandırıcı Tavrınızı Korumaya Devam Etmelisiniz.Seksi Şimdilik Aklınızın Bir Kenarında Tutun.Düşüncelere Dalıp Panik Yaşamamaya Çalışın.

Ikiniz Içinde Artık Yaramazlık Vakti Geldiyse, Bu Doğal Olarak Kendini Gösterecektir.Önce Küçük Bir Öpücükle Başlayacak Daha Sonra Hiç Anlamadan Kendinizi Onun Kollarında Bulacaksınız.Peki Yeni Ilişkinizde Birlikte Geçireceğiniz Ilk Gecenin Hayatınızın En Tuhaf Birlikteliği Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız?

Bunu Düşünerek Değil Kendinize Anlamlı Sorular Sorarak Bulabilirsiniz.Öncelikle Kendinize Yatakta Ne Istediğinizi Sorun.Bunu Başkasıyla Konuşmak Oldukça Tuhaf Gelecektir.Unutmayın Siz Ankara Travesti Partnerinizin Bir Aynasısınız.Insan Içgüdüleri Hiç Değişmez.Istediklerinizin Farkına Vararak Onu Yönlendirebilirsiniz.

Onu Yönlendirin
Ellerinizin Sırtınızda Olmasını Mı Istiyorsunuz? Ellerini Alın Ve Sırtınıza Götürün.Size Daha Sıkı Sarılmasını Istiyorsanız, Siz De Ona Sıkıca Sarılın.Partnerimiz Bize Nasıl Davranıyorsa, Öyle Davranmaktan Hoşlandığını Anlayabiliriz.

Seksi Bir Hikaye Anlatın
Cinsel Ihtiyaçlarınızın Bir Fantezi Içerisinde Hayat Bulmasını Sağlayın.“her Zaman Şunu Hayal Etmiştim.” Veya “eğer Şöyle Yapsak Ne Kadar Ateşli Olurdu Değil Mı?” Gibi Sorularla Onu Heyecanlandırın.Sütyeninizi Açarken Ona Adım Adım Ne Yapacağınızı Anlatmak Yerine, Öncesinde Onu Hayal Dünyasında Bir Geziye Çıkarın.

Hoşunuza Giden Hareketlerini Takdir Edin
Saçlarınızla Yada Ayaklarınızla Oynadığında Hoşunuza Mı Gidiyor? Bunu Ona Söyleyin.Kendinizi Ne Kadar Iyi Hissettiğinizi Söyleyin.Doğru Ve Hoşunuza Giden Bir Şey Yaptıklarını Anladıklarında Bundan Zevk Alıp Defalarca Yapmak Isteyeceklerdir.

Taleplerde Bulunun
Sürekli Denemek Istediğiniz Cinsel Bir Arzunuz Varsa, Bunu Talep Etmekten Çekinmeyin.O Bölgenize Ellenmesini Veya Dokunulmasını Istediğinizi Beraberliğiniz Sırasında Dile Getirin.

Geri bildirim Alın
Seks Iki Kişilik Bir Oyundur. Travesti Partnerinizinde Sizin Kadar Iyi Vakit Geçirmesi Ilişkinizin Seyrini, Ilişkiden Aldığınız Hazzı Belirleyen Bir Bütün Olmanızı Sağlayan En Önemli Şeydir.“Bunu Yaptığımda Hoşlanıyor Musun?” Gibi Sorularla Onun Ne Hissettiğini Öğrenin.

Önemli Olan Iyi Vakit Geçirip, Bir Dahaki Buluşmanızı Iple Çekmenizdir.Özellikle Ilişki Sonrasınında Sabah Kalktığınızda “ne Geceydi! Bir Daha Böyle Bir Gece Yaşamak Için Sabırsızlanıyorum.” Hepimizin Duymak Istediği Şeydir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın