Partnerin Şartlarına Uyulmalı

Ücretli partner ilişkilerinde daha kaliteli partnerler aranıyorsa öncelikle şartların kabul edilmesi gerektiği bilinmelidir. İster ücret konusunda isterse saygı konusunda şartlara uyulduğu sürece çok daha iyi partnerler bulunabilir ve iyi zevk alınabilir. Her zaman üst seviyedeki partner ve zevkler hedefleniyorsa bu şartlara uyulması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır. Karşımıza çıkan bir partner kalitesi ile büyülemiş ise onun şartlarına uymamız gerekir. Şartlar kabul edildikten sonra o partner elde edildikten sonra kendi şartlarımızı empoze etmek daha yerinde olacaktır. Belki o şartlara başta uymak daha sonra alacağımızı büyük zevkleri bizlere sunabilir. Durmadan elinden kaçırıdığı kaliteli partnerleri söyleyenler bu şartlara uymadığı için olumsuz pozisyona düşmektedirler. Belki travesti ile ilişkilerinde halen kalitelisini bulamayanlar bu şartlara daha fazla dikkat etmelidirler. Çünkü travestiler bu şartlar konusunda daha hassas ve güvenebilidkleri adaylara hizmet vermektedir.

Eşcinsel ilişkilerinden hoşlananların en uğrak yerleri arasında olan ve ilk sırayı kaptırmayan Ankara’da travestilerin daha kaliteli olduğu biliniyor. Çünkü hem dış görünüşleri hem de yatak zevkleri ile çankaya travesti bayanlar rakiplerini geride bırakmış durumdalar. Onların ardından ise eşcinsel ilişkilerin diğer gözdeleri ankara travesti bayanlar olarak ön plana çıkıyorlar. Tarzları ve eğlence kültürleri ile sıradışı birliktelikler geçirerek partnerlerini mutlu etmesini iyi biliyorlar. İşte böyle kalitede bir partner kim olursa olsun öncelikle şartları kabul etmek ve istediği yönde davranmak gerekir. Elden kaçmasına izin vermemek isteniyorsa o şartlar uymuyorsa bile yine de kabul ederek ileride bu şartları değiştirmenin mümkün olacağını unutmamak gerekir. Kendi şartlarını kabul ettirmek için zaman gerektiğini bilenler en kaliteli partnerleri kolaylıkla elde ederler ve sonunda istemedikleri olumsuz şartları ortadan kaldırmış olurlar.

Şartlar esnek olduğu sürece elde edilemeyecek bir partner yoktur. Kabul edilmesi zor gibi gözüken bazı şartlar bazen keyif verici bile olabilir bu nedenle şartların katı olmamasını tercih etmek daha etkili bir yöntem olabilir. Zevklerin yükseğini en kaliteli partnerle alabilmek için kısa süreliğine bu şartları kabul edip ilişkiye devam edilebilir. Bu etkili yöntemi bilen ve uygulayanlar her zaman kaliteli partnerlerin gözünde bir iki adım öndedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın