Travesti İle Seks Öncesi Egzersizler!

Erkek egzersizleri ve Lingam masajı

Bunu uygulamak biraz zor, zira belli tabuları yıkmanız gerekecek. Travestilerde nasıl G noktası varsa, erkeklerde de genital organları ile anüsleri arasında bir perineum noktası var. Bu bölgede prostat bezleri bulunuyor. Bu bezlerin uyarılması da erkeğe normal orgazmda yaşayamayacağı boyutta bir haz veriyor fakat G noktasının uyarılmadığında uykuda olması gibi bu bölgenin de erkek bedeninde keşfedilmesi gerekiyor. Uygulamasında ise dışarıdan okşamalarda dairesel hareketler yapmak, yavaş hareket etmek ve sevişmenin ileri safhalarında yapılması öneriliyor. Anüs içinden parmakla uyarmak ya da seks oyuncakları denemek de mümkün. Toplumumuzda kolaylıkla, ‘eşcinsel miyim?’ sorusunu sorduracak bu uygulama için Batılı uzmanlar, ‘Bu kesinlikle eşcinsellik değil’ diyorlar. Bu masajı uygulamak için eşler arasında güven duygusu olması şart. Bazı erkekler aslında suçluluk duygusu içinde ve eşcinsellik kaygısıyla bunu gerçekleştiriyor. Bunu aşmanın yolu ise kendilerine kendi cinslerinden hoşlanıp hoşlanmadıklarını sormak. Bu sorunu cevabı hayır ise sorun yok demektir.

Tantra egzersizleri

Tantrik seksi birçoğumuz ilk kez Sex and The City’de duyduk. Sevişirken sevgilisinin üzerinde uyuyakalmasından büyük üzüntü duyan Charlotte, arkadaşları Carrie, Miranda ve Samantha’yı zorla tantrik seks workshop’una götürüyor ve Dr. Shapiro’dan seks dersi alıyorlardı. Tantra, Sanskritçe yöntem demek. Daha geniş tanımıyla seçenekler sunarak insanı özgürleştiren yöntemler olarak tarif ediliyor. Tantra sadece cinsel egzersizlerde değil, kötü alışkanlıkları olan insanların daha iradeli olması için de kullanılıyor. Tantra öğretileri seksin süresini uzatırken, alınan zevki katlıyor, insanların hem kendi bedenlerini hem de ankara travesti partnerlerinin bedenlerini daha iyi tanımalarını sağlıyor. Bunun yolu da kadınların vajina ve rahimlerini kontrol etmelerine, erkeklerin ise boşalma sürelerini geciktirebilmelerine dayanıyor. Eski Hint’te aristokrat Brahman kastının inanışlarına göre travesti Tanrıça Shakti olarak algılanıyor, bu yüzden kadına tanrıça gibi hizmet ediliyor, ona haz vermek de kutsal bir görev sayılıyordu. Genellikle çıplak yapılan Tantra masajı erotik uyarılmayı hedefler. Genital ve erojen bölgelerde bulunan birinci ve ikinci çakralara masaj yapılarak uygulanır. Aslında çakra denilen noktalarda sinir uçları ve hormonal salgı bezleri var. Bu yüzden çakralara dokunulması, okşanması insanlara cinsel haz veriyor.

Travesti egzersizleri

Bu egzersizler sayesinde kadınlar vajinalarını daha iyi tanıyor. Uzmanlar, anal ve vajinal kasların gevşemesinin erken yaşlanmanın nedeni olduğunu söylüyor. Bu kasların güçlü olması ise egzersizlerle mümkün. Egzersiz sırasında boşaltım için kullandığınız kaslarınızı sıkıp, birkaç dakika öylece durun, sonra gevşeyin ve bunu 15 kez tekrarlayın. Egzersizi otururken, kimsenin haberi olmadan yapabileceğiniz gibi tuvalette de uygulayabilirsiniz. Tuvalete gittiğinizde idrarınızı yaparken idrarınızı tutup, bırakın ve bunu beş kez tekrarlayın. Bir diğer yöntem de eşinizle birliktelik yaşarken bunu deneyimlemek.

travesti ankara

Kegel egzersizleri

Amerikalı Jinekolog Arnold Kegel Henry’in adıyla anılan Kegel egzersizleri, genital bölgelerdeki gevşeme sorununu çözmeyi amaçlıyordu. Bu egzersizler bugün doğum ya da başka nedenlerle idar kaçırma problemi yaşayan kadınların idrarı tutmayı ya da bırakmayı sağlayan pelvik taban kaslarını güçlendirmesi amacıyla kullanılıyor. Bu kasların güçlenmesi cinsel hayatı olumlu etkiliyor. Genital bölgedeki kan dolaşımı artıyor, bu da cinsel isteği kamçılıyor. Daha güçlü orgazmlar yaşamanızı sağlıyor. Vajinal sarkmaları önlediği gibi idrar kaçırma sorununu da çözüyor. İlk kez cinsel ilişki yaşayacak kızların bu egzersizleri uygulaması deneyimlerini kolaylaştırıyor. Kegel Vajinismus ve disparoni (ağrılı birleşme) problemlerini ortadan kaldırmaya da yardımcı oluyor. Kegel egzersizlerinde başarı, uygulamalardaki doğru tekniğe ve düzenli egzersiz programına bağlı. Uzmanlar her gün yapılmasını tavsiye ediyor.

Hızlı Kegel egzersizleri

Hızlı kegel egzersizinin yavaş olandan tek farkı kaslarınızı daha çabuk sıkıp serbest bırakmanız. İki sıkma hareketi arasında en az üç saniye olmalı. Bu egzersizi de 10 kez tekrarlayabilirsiniz. Egzersizlerinizi bir süre yatarak yaptıktan sonra oturarak yapmaya devam edebilirsiniz. Vücudunuzdaki değişimi altı haftada hissetmeye başlarsınız.

Yavaş Kegel egzersizleri

Bu uygulama kaslarınızı güçlendirmenize ve bu kaslarınıza istediğiniz gibi söz geçirebilmenize yardımcı olur. Yavaş egzersiz için yere ya da yatağınıza uzanın. Nefes alın ve nefesinizi verirken pelvik taban kaslarınızı yavaşça sıkın. Beş saniye bu şekilde durun, sonra düzenli nefes almaya devam edin. Zamanla bu sayıyı ona çıkarabilirsiniz. Pelvik kaslarınızı çok sıkmamalısınız çünkü bu başka kaslarınızı etkileyebilir. Egzersizleri sabah-akşam 4-5 kez tekrarlayın. Bir süre sonra tekrarları 10’a çıkarabilirsiniz.

Yatakta daha iyi olmak için!

– Carmen Electra’nın strip aerobics videosunu youtube’da izleyin. Bu hareketler sadece bedeninizi zinde tutmayacak, aynı zamanda davranışlarınızın da daha seksi olmasını sağlayacak.

– Nefes egzersizleri yapmak gün içinde zinde hissettirir, cinsel performansınızı da arttırır. Tek burun deliğinizi kapatın ve açık olandan beşe kadar sayarak nefes alın. Nefesinizi ritmik almanız önemli. Sonra ikisini de kapatıp beş dakika nefesinizi tutun ve verin. Bu egzersizi iki burun deliğinizle de yapın. 10 kez tekrarlayın.

– Oryantal, ata sporumuz sayılır. Bizden iyisini kimse yapamaz.

– Yoga ve yüzme pelvis bölgesini çalıştırdığından cinsel hayatı olumlu etkiliyor. Çıplak yapmayı denediğinizde ise bambaşka bir deneyime dönüşüyor.

– Yapacağınız egzersizlere eşinizi de dahil edin. Birlikte yaptığınız her şey ilişkinizi bir adım öteye taşıyacak ve aranızdaki bağı güçlendirecek.

– Yeniliklere açık olun, eşinizin önerilerini reddetmeden önce yenilikçi fikirlerini sindirmeye ve uygulamaya çalışın. En azından denediğinizi bilsin. Mutlaka bir orta yol bulursunuz.

Sex hikayeleri sırasında yaşanan samimiyet duyguları ve yakınlaşma mutlu ilişkinin anahtarı. Düzenli seksin size sağlık ve rahatlık kazandırdığını unutmayın. Hatta hastalıklara karşı sizi koruyan bazı vücut kimyasallarının salgılanmasını sağlıyor. Bu yüzden ‘ihmal etme’ taraftarı olmayın.

– Direk dansı yapmanın erkekleri tahrik etmenin ötesinde travestilerin libidosunu da yükselttiği bir gerçek.

– Çok yorgunum ya da fazla tembelim bahaneniz varsa sandalye dansını deneyin. Hem eğlenceli, hem faydalı… Müracaat gene Youtube. Aramanızı İngilizce yaparsanız, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

– Eşinizin ve sizin bedeniniz ne kadar fit olursa kendinizi o kadar iyi hisseder ve daha coşkulu olursunuz.

Egzersizin faydaları

– Travestinin kendine güvenini arttırıyor. Araştırmalar düzenli egzersiz yapanların kendilerini cinsel anlamda daha çekici hissettiklerini kanıtlamış.

– Ereksiyon sorunlarının giderilmesinde önemli rol oynuyor ve iktidarsızlık riskini azaltıyor.

– Erkek ve travestilerin cinsel hayatını uzatıyor.

– Kardiyovasküler sistemi güçlendirip, kan dolaşımını düzenliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın