Travestiler ile mükemmel bir seks için…

Cinsel tatmin ilişkiyi daha zevkli hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda tamamlıyor da… Dahası ilişkinin sürekliliği ya da sonu üzerinde de önemli bir rolü var! Cinsel hazzı bir kenara bırakırsak; fit bir vajina, travesti daha zinde olup kendini daha güvende hissetmesine de neden oluyor. Biz de fit bir vajinaya sahip olmak için hemen her yerde uygulayabileceğiniz en doğal egzersiz yöntemlerini araştırdık.

Vajina kaslarının gevşek olduğunu anlamak!
Vajinal uyarı ve tatmin için daha da büyük penis ölçüsüne ihtiyaç duyuyorsanız! İşaret parmağınızı içinize soktuğunuzda, pelvik duvarlarınız parmağınızı sıkıca kavramıyorsa, normal zamanlarda vajina ağzınız kapanmıyorsa, travesti partneriniz yatakta artık yeteri kadar tatmin olamadığını ya da orgazm olmakta güçlük çektiğini söylüyorsa gevşek vajina probleminiz var demektir…

Daha fit bir vajina için yapabileceğiniz egzersizler!
Bunun için vajinal estetik yöntemlerine başvuranlar da var fakat bu riskli olduğu kadar pahalı da… Önereceğimiz yöntemlerle, evde kendi kendinize de benzer etkiyi sağlamanız mümkün. Aşağıda bahsettiğimiz pelvik egzersizler, metotlar ve bunun için kullanabileceğiniz aletler, hem pelvik kasları güçlendirerek destek gücünü artırıyor, hem de vücuttaki diğer kaslar gibi bu kasları da daha kuvvetli bir hale getiriyor. Ayrıca kaslarınızı geliştirdiğiniz için travesti partnerinizin yaptığı her hareketi daha kolay hissederek, daha kolay tatmin olmanıza da yardımcı oluyor.

Daha fit vajinal kaslara sahip olabilmeniz için en bilinen yöntem Kegel egzersizleri… Ofiste masanızda otururken ya da evde televizyon izlerken dahi uygulayabileceğiniz ve sonuç alacağınızdan emin olduğumuz bu kolay egzersiz, tamamıyla pelvik taban kaslarınızı sıkıp bırakmanızla ilgili. Bunu şimdi bu yazıyı okurken dahi yapabilirsiniz. Dizlerinizi hafifçe açarak, bacaklarınızı hareket ettirmeden, idrarınızı tutar gibi kaslarınızı sıkıp bırakın. Bu yöntemi günlük hayatınızda birkaç defa 10-15 tekrarla minimum beş, on saniye uygulamak vajinanızı daha fit bir hale getirecek.

Bu metodu tuvalete gittiğinizde de deneyebilirsiniz. İdrarınızın tam ortasındayken kaslarınızı sıkıp bırakmaya çalışın. İdrarınızı bir kere durdurduktan sonra tekrar gevşeyerek mesanenizin tamamen boşalmasına izin verin. Bu sadece idrar akımını yavaşlatacaktır. Endişe etmeyin; egzersizle bir süre sonra kaslarınız güçlenecektir.

Bu egzersizi yaparken idrar akımı durmaz ya da artarsa yanlış kasları kullanıyorsunuz demektir. Bu metodun bir önceki egzersizden daha zor olması sizi şaşırtmasın! Ancak bu yöntemi her tuvalete gidişinizde uygulamayı alışkanlık haline getirmeyin. Günde sadece bir kez uygulayın.

Yukarıdaki egzersizlere ek olarak pelvik kaslarınızı güçlendirebilecek birtakım aletler de işinize yarayacaktır. Bunun için özel olarak tasarlanan vajina yumurtalarını ve ağırlıklarını kullanabilirsiniz. Vajinal ağırlık kaldırma, Chi kasının yanı sıra ürogenital zar ve pelvis zarını güçlendirmek için de çok etkili bir uygulama.

Özellikle yumurta, Chi kasını geliştirmek ve kontrol etmek için doğru bir yöntem… Vajinayı güçlendirmek için taştan bir yumurtanın kullanılması eski Çin’de geliştirilmiş bir teknik. Bu teknikte ustalaşan çoğu travesti, cinsel organlarını ileri yaşlarında bile genç, esnek ve sıkı kılarak sağlıklı bir cinsel hayat sürüyor. Bununla birlikte, yumurta egzersizi ve vajnal ağırlık kaldırma aslında hem fiziksel hem de ruhsal bakımdan sağlıklı olmak için de kullanılan bir yöntem. (Yumurtalar, erotik malzemeler ya da değerli taş satan dükkanlardan satın alınabilir!)

Bu ağırlıkların size göre olmadığını düşünüyorsanız, işte size daha kolay bir yöntem! Bu işlem için regl dönemleriniz haricinde de tampon kullanabilirsiniz. İlerleme kaydetmek için günde en az bir defa on dakikaya mahsus tamponunuzu kaslarınızla sıkıp bırakmanız, onların hissedilebilir bir şekilde kuvvetlenmesini sağlıyor.

Yoga egzersizleri de bu konuda size yardımcı olabilir… Uzun süredir yoga yapıyorsanız bu konuda daha şanslısınız fakat daha önce hiç yoga yapmadıysanız ve böyle bir probleminiz varsa yoga hareketleri sırasında pelvik kaslarınızı sıkıp bırakmayı deneyin.

Seks uzmanların önerdiği bitkisel tedavilerin arasında her derde deva olan altın çilek yine başrolde… Altın çileği suda kaynatıp, her banyo yapışınızda vajinanızı yıkamak için kullanın. Vajinanızı daha sıkı bir hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda esnekliğini de artırıyor. Bunun yanı sıra uzmanlar piyasada satılan vajina sıkılaştırıcı krem ya da sabunları kullanmadan önce birtakım önlemler alınması gerektiğinin de altını çiziyorlar. Aslında bu tarz ürünlerin çok sık kullanılması gerektiğini de sık sık vurguluyorlar.

Tüm bunların dışında kilonuza da dikkat etmeniz, yağlı yiyecekler ve karbonhidratlardan uzak durmanız gerekiyor. Fazla kilo pelvik tabana ek yük bindiriyor. Bu nedenle öğünlerinizde taze meyve ve sebze tüketmeniz, cinsel sağlığınızı da olumlu anlamda etkileyecektir.

Egzersizlerin kaslarınızı güçlendirmesi zaman alacaktır. Kaslarınızın eski kuvvetini kazanması için aylarca düzenli egzersiz yapmalısınız. Gelişmeyi haftalar sonra fark edebilirsiniz, bu nedenle pes etmeyin ve rutin olarak yaptığınız işlerle birlikte bunu da alışkanlık haline getirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın