Travestileri Baştan Çıkararak Seks Hayatınıza Heyecan Katın!

Cinsel Hayatınız Tatmin Edici Fakat Çok Mu Monoton? Cinsel Ilişki Iyi, Kötü, Tuhaf Veya Baştan Çıkarıcı Olabilir Ama En Kötüsü Sıkıcı Olmasıdır.Her Geçen Gün Daha Da Mı Monotonlaşıyor? Işte Size Cinsel Hayatınızı Eğlenceli Hale Getirmek Için Ipuçları!

Yeni Pozisyonlar Deneyin.

Her Seferinde Mısyoner Pozisyonunu Deniyorsanız, Çok Şey Kaçırmışsınız Demektir.Ikinizin De Kendini Iyi Hissedeceği Yeni Pozisyonları Bulmaya Çalışın.Buna Karar Verdiniz Ve Pozisyonlar Hakkında Hiçbir Fikriniz Yok Mu? Yeni Şeyler Denemenin Heyecanını Ve Zevkini Tadın.Ne Kaybedersiniz Ki?

Aman Ha Seksi Ciddiye Almayın.

Seks Tutkulu, Yakın, Yoğun Duyguların Olduğu Ve Herşeyden Önce Eğlencelidir.Vücudunuz Hakkında Endişe Duymaktan Vazgeçin.Düşüncelerinizi Endişelerinizden Arındırın.Seksi Ne Kadar Az Ciddiye Alırsanız, Aldığınız Tatmin De O Kadar Fazla Olur.

Rollerinizi Itinayla Paylaşın.

Tutkudan Öte Seks Sizin Için Bir Zorunluluk Ve Rutin Halini Aldıysa, Farklı Karakterlere Bürünmeye Ne Dersiniz? Hayal Dünyanızın Ve Iç Sesinizin Kendini Rahat Hissedeceği Bir Karaktere Bürünün! Böylece Daha Önce Hiç Göstermediğiniz Farklı Yönlerinizi Rahatça Gösterebilirsiniz.Hem De Rol Değişimi Partneriniz Ve Sizin Için Eğlenceli Bir Gecenin Kapılarını Aralar.

Travestileri Baştan Çıkarmanın Yolları

Eşiniz Birlikte Olduğunuzda Mutsuz Veya Ilişkiye Girmeye Yanaşmıyor Mu? Belki Bunun Nedeni Ilişkiden Yeterli Tatmini Alamamasından Kaynaklanıyor Olabilir.

Travestilerin Cinsel Ilişki Sırasında Tatmin Olduklarını Öğrenerek Daha Mutlu Bir Cinsel Hayata Sahip Olabilirsiniz.

Agresif Olun!
Travestiler Yatakta, Erkeklerden Daha Agresif Olmalarını Bekliyorlar.Vücutlarının Daha Güçlü Ve Kendine Güvenen Biri Tarafından Yönlendirilmesini Erotik Buluyorlar.

Öpün!
Cinsel Ilişki Sırasında Öpülmek Onları Tahrik Eden Şeylerden Biri.Öpüşme Onları Partnerleri Ile Daha Yakın Hissetmelerini Sağlıyor.

Dokunun!
Birçok Travesti, Cinsel Bölgesine Dokunulmadığı Sürece Orgazm Olamıyor.Bu Nedenle Ön Sevişmede Elleriniz Aşağıya Doğru Kaydığında O Bölgesini Okşayın.

Şımartın!
Travestiler Yatakta Şımartılmaktan Hoşlanır.Fakat Onları Kendilerini Özel Hissedecekleri Teknikleri Kullanmayı Ihmal Etmeyin.

Isırın!
Boynunun ısırılması Travestileri Etkileyen Ve Ateşleyen Unsurlardan Bir Diğeri.İsırın Dediysek, Tüm Gücünüzle Bir Anda Saldırmayın.Yavaş Yavaş Küçük Dokunuşlarla Yapın.Boyun Bölgesi De Travestileri Tatmin Eden Bölgelerden Biridir.

Fısıldayın.

En Sessiz Travesti Bile Cinsel Ilişki Sırasında Hiç Beklemediğiniz Şeyleri Söyleyebilir, Yoldan Çıkabilir.Travestiler Ilişki Sırasında Günlük Hayatta Utandığı Şeyleri Söylemenize Bayılır.

Çekin.

Saçlarıyla Oynamanız Da Boyun Gibi Cinsel Ilişki Sırasında Travestiyi Yoldan Çıkarır.Saçlarından Çok Nazik Olmayacak Şekilde Tutun Ve Çekin.

Elleyin.

Ateşli Bir Geceye Başlamak Istiyorsanız Önce Göğüslerinden Işe Başlayın.Travestilerin Göğüslerinde Fazla Mıktarda Sinir Olduğundan Uyarılmasını Daha Hızlandıracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın