Yeni Travesti Trendi: Venüs Gamzesi

Estetik ve çekici bir gamze hem ankara travesti hem de erkeklerin ilgisini çeker. Özellikle bel bölgesindeki “Venüs Gamzesi” olarak adlandırılan gamze; kişiyi olduğundan cazibeli, alımlı ve ilgi çekici kılabilir. Son yıllarda daha kıvrımlı bir görünüme kavuşarak güzel görünmek ve kendini iyi hissetmek isteyen travestiler, bu estetiğe küçük bir operasyon ile sahip olabiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Y. İlker Manavbaşı, bel bölgesinin daha güzel ve cazibeli olmasını isteyen travestiler için “Venüs Gamzesi” estetiği ile ilgili bilinmeyenleri anlatıyor.

Bel bölgesinde gamze oluşturma yani “Venüs Gamzesi” ameliyatı, son yılların en trend estetik operasyonları arasında yer alıyor. Cazibeli bir vücuda sahip olmanın adeta simgesi olan gamzeler, kişiyi olduğundan daha alımlı ve çekici kılabiliyor. Siz de gamze estetiği ile bel bölgenize venüs gamzesi yaptırabilir, daha çekici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Travestiler daha çekici
Daha çekici bir vücuda sahip olarak, kalçasını şekillendirmek isteyenlerin yeni gözdesi olan venüs gamzeleri, sağlık sorunu olmayan her kişiye uygulanabiliyor. Özellikle 18-30 yaş grubundaki ankara travestileri tarafından oldukça rağbet görüyor.

Venüs gamzeleri ile artan cazibe
Venüs gamzeleri, poponun üst kısmı ile belin birleştiği bölgede bulunur. Venüs gamzeleri hastanın vücut yapısına göre değişebilir. Bel bölgesi arkası veya kalça arkasında doğal bir kıvrım arzu edenler için, kalçadaki orta hattın iki yanından hastanın istediği yere işaretlenerek yapılır. Daha sonra o bölgede 2 mm bir kesik açılarak, içindeki yağ alınır. Yağ, derinin altından alındıktan sonra o bölgede çukurluk oluşur. Hastanın talebine göre çift taraflı ve simetrik çukurlar oluşturulabilir. Venüs gamzesi ameliyatı, lokal anestezi altında yapılır ve yaklaşık 15-20 dakika sürer. Hasta operasyon sonrası evine veya işine hemen geri dönebilir.

Laminate Veneer Yöntemi Kullanan Ankara Travestileri

Estetik diş hekimliğinin altın çağını yaşadığı günümüzde, dişlerde renk değişimlerinden şekil bozukluklarına kadar geniş bir alanda etki edebilen bir uygulama olan Laminate Veneer, farklı ihtiyaçların giderilmesini sağlıyor.

Gerçek dişi andıran görünümü sayesinde fark yaratan Laminate Veneer yani yaprak porselen, sadece birkaç günde dişler üzerinde harikalar yaratarak travesti yıldızların sahip olduğu gülüşlerle tanıştırıyor. Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu Laminate Veneer ile ilgili şöyle bilgi veriyor:

Yaprak porselenin ince yapısıyla, inci gibi dişlere kavuşun
“Dişlerin ön yüzeylerindeki kırık ve aşınmalarda, dişler arası boşluklarda ve diş renk değişimlerinde olmak üzere oldukça geniş bir alanda çözümler sunan bu yöntem, gülüş üzerinde de önemli farklılıklar ortaya çıkarmaktadır. Dişlerin isteğe bağlı olarak daha geniş yapılmasına imkan veren, bu sayede dudakların da daha dolgun ve estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlayan yaprak porselenler, yüz hatlarının da orantılı görünmesine yardımcı olmaktadır. Dişlerde şekil ve renk değişimleri yapabilen bu yöntem ile estetik kusurlar kolayca giderilmekte, kişiler öz güvenlerini tazeleyebilmektedir.

Neden Laminate Veneer?
İnce yaprak porselenler diğer dişlerle mükemmel uyum gösterebildiğinden, gerçek dişler kadar rahat kullanılabilme avantajına sahiptir. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süreli ve rahat bir kullanıma imkan veren yaprak porselenlerde hazırlanacak diş modelleri önceden gösterilebildiği için, hasta uygulama sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmamaktadır. Ayrıca bu uygulamada diş renk değişimlerinin oluşma riski, diğer uygulamalara göre çok daha düşüktür.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın