Yorgunken travestilerle nasıl seks yapılmalı ?

İş stresinin hem kadın hem erkek üzerinde yıpratıcı bir etkisi olduğu tartışılmaz. Tüm günü yorgun, stresli ve gelecek kaygısıyla dolu geçirince yatakta eğlenmeye hal kalmayabiliyor. Kadın gittikçe daha fazla yükü omuzluyor: Eğitim, kariyer, evlilik ve çocuklar… Hepsini idare etmek kadınlar için kolay değil. Erkek özellikle yorgunken hızlı seksi tercih ederken, kadın kısa ve hızlı bir sevişmedense uyumayı tercih ediyor.

Cinsel Hayatına Sekte Vuran Nedenler 

  • Fazla kilo cinsel hayatın düşmanı: Aşırı kilolu kişiler çok daha çabuk yoruluyor, hareket alanları kısıtlı kalıyor. Ayrıca, fazla kilolu pek çok kişide kendine güven sorunu gözleniyor, bu da yatağa mutsuzluk taşıyor.
  • İş dışında kalan zamanlara genellikle stres hakim oluyor. Boş zaman en iyi şekilde değerlendirilmek istenirken, çoğunlukla arkadaşlarla vakit harcanıyor, televizyon ya da bilgisayar karşısında biraz rahatlanmaya çalışılıyor. Sevişmenin ne kadar harika bir rahatlama yöntemi olduğu yavaş yavaş unutuluyor.
  • Aşırı dozda erotizmin de öldürücü etkisi olabiliyor! Cinsel içerikli görsel malzemeye ulaşmak o kadar kolay, altında kaldığımız bilgi yağmuru o kadar yoğun ki artık, okuduklarımız ve gördüklerimiz üzerimizde baskı yaratabiliyor: Erkekleri nasıl baştan çıkarırız? Erkekleri nasıl mutlu ederiz? Bunun gibi sorular bizi gereksiz bir strese sokuyor, özgürce ve içimizden geldiği gibi bir cinsellik yaşamayı imkansız hale getiriyor.
  • Ne kadar yorgun olursan ol, hormonlarının varlığını asla unutma. Travesti partnerinle birlikte zaman geçirmenin, cinsel anlamda da mükemmel olacağını aklının bir köşesine yaz. Sarılıp uyumak, birbirine masaj yapmak bile çok güzel olabilir.

Kendini Yorgun Hissedenlere Seks Önerileri

Bugün çok yoğundunuz değil mi? Eve geldiğinizde kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz ve bu durumda aklınıza gelen son şey herhalde sevişmek oluyor. Oysa sizi çok seven bir travesti partneriniz var ve siz de onu çok seviyorsunuz. Uzaktan sevmek nereye kadar? Sadece hafta sonları sevişen sıkıcı ve içi geçmiş bir çift olmak istemiyorsanız; henüz tüm enerjiniz ve arzunuz içinizde canlıyken, büyükşehir dayatması bir yaşantının kurbanlarından olmayın. Kendinize, kadınlığınıza ve cinsel hayatınıza her zaman özen gösterin.

Ağır Çekim Sevişin

Hızlı hareket etmek enerji gerektirir. Yorgun olduğunuzda travesti  partnerinle ağır çekim bir gece geçirmeyi deneyebilirsiniz. Birbirinize yavaşça dokunurken daha yoğun hisler yaşayabilirsiniz. Ufak öpücükler kondurmaya, ellerinizle daha şefkatli dokunmaya özen gösterin. Yavaş çekim hareketlerle sevişirken normalde gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı keşfedebilirsiniz. Cinsel ilişki esnasında yavaş hareket ederken, zaman zaman tamamen durarak kısa aralıklar vermeniz etkili olacak. Hareketlerinizi kısıtlamanız travesti  partnerinin seni daha çok istemesini sağlayacak.

Rahat Pozisyonlar Tercih Edin

Zorluk derecesi düşük olan birçok pozisyon var. Yatakta sevişecekseniz, yan yana uzanabileceğiniz pozisyonları tercih edebilirsiniz. Sizin masaya ya da o yükseklikte bir yere oturduğunuz, ankara travesti partnerinizinse ayakta durduğu pozisyon da uygun olabilir. Misyoner pozisyonundan vazgeçemiyorsanız, tembeller için uygun bir misyoner pozisyonu uygulayın. Partneriniz üstteyken ellerinden değil, dirseklerini yatağa dayamak yoluyla kolundan kuvvet alabilir. Daha yorgun ve isteksiz olan travesti partnerinizse, o zaman binici pozisyonunu uygulayabilirsiniz. Bacaklarından destek almak yerine yatağın başına tutunarak hareket kuvvetini oradan alabilir. Binici pozisyonundayken bacaklarınızı kullanmadan, sadece vajina kaslarını sıkıp bırakarak da gayet tatmin edici bir birleşme yaşayabilirsiniz. Ancak bunun için vajina kaslarınızın gelişmiş olması gerekir. Bunun için gün içinde, pelvis kaslarını sıkıp bırakarak kolaylıkla yapabileceğiniz kegel egzersizleri size yardımcı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın